Rüyada kirpiğini kesmek diyanet

Rüyada kirpiğini kesmek diyanet sevincinin üzüntüye döneceğine, el attığı işlerde borç ödemek zorunda kalacağına, bunun birçok derdinin çözülmesine vesile olacağına, doğru düzgün karar vermekte bir türlü başarılı olamayacağına, moralinin, huzurunun, neşesinin yerine geleceğine ve yüzünden gülümsemenin hiç eksik olmayacağına, arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına, bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, koyu muhabbette kalacağına rivayet eder.

Rüyada kirpiğini kesmek diyanet gördüyseniz:

  • Mevcut pozisyonunuzu korumanız gerekebilir.

Rüyada kirpiğini kesmek diyanet stres ve sinirden uzak durulacağına, kişinin mesleki başarısını artırmak için var olan yeteneklerini ortaya koyabileceği fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve tüm engellerin aşılacağına işarettir.

Rüyada birinin kirpiğini kesmek daha doğru, net bir bakış açısı kazanacağına, küslükleri bitireceğine, anlaşma sağlayıp el sıkışacağına işarettir.

Rüyada kendi kirpigini kesmek inancına hep sadık kalarak yaşayacağına, sıkıntılarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kirpiğini kesmek büyük tartışmalar yaşanacağına, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ancak daha sonra bu durumların yavaş yavaş düzeleceğine, kişinin her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına, işlerinin yolunda gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada kirpiğini makasla kesmek eğer şifaysa da şifasını bulacağına, sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada kirpiğini uzun görmek eş, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine, kötü ve tatsız olaylar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada kendi kirpiğini uzun görmek sıkıntılı ve stresli ortamlara girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına işarettir.

Rüyada birinin kirpiğini koparmak ister istemez zor bir duruma düşüleceğine, yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments