Rüyada kısır yapmak diyanet

Rüyada kısır yapmak diyanet gidilen yolda çok başarılı bir kariyere sahip olunacağına, güvenilen kimselerle yapılan işlerde de yarı yolda kalınacağına, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine, kurulu düzeninin sürüp gideceğine, moralinin genel olarak yerinde olacağına, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine, onların bir dediğini iki etmeyeceğine, parasının ve malının da artacağına alamet etmektedir.

Rüyada kısır yapmak diyanet gördüyseniz:

  • Yardımcı olmak istediğiniz kişiler varsa, yardımlarınızı kendi fikir, plan veya ilgi alanlarınız doğrultusunda yapmalısınız.

Rüyada kısır yapmak yemek iş hayatı içinde çok tartışma yaşayacağına, bu sayede kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine, çalışmalarının bilim çevresi tarafından kabul göreceğine tabir olunur.

Rüyada kısır yapmak diyanet aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına, rahata kavuşacağına, düze çıkacağına, şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine işarettir.

Rüyada kısır yapmak görmek büyük emekler vereceğine ve canını dişine katacağına, hayatını dilediği hale getirmek için bu yönde hareket edeceğine tabir olunur.

Rüyada kısır yapmak kardeşlerden biri ile bir yola gidileceğine, önünün açık olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bulgurdan kısır yapmak işindeki verimliliğinin artacağına, yaşam standartlarının da yükseleceğine, rakiplerine yenileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kısır yapmak ne demek işinde çok ilerleyeceğine, emek verdiği, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada misafire kısır yapmak güzel bir hayata sahip olunacağına, bolluk içinde yaşanacağına, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, bu sayede haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine, eski işlerinden daha iyi ve hayırlı işlere kavuşacağına delalet eder.

Rüyada kısır yapmak ve yemek ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine, zarar etme riskini en aza indireceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments