Rüyada kısır yediğini görmek nedir

Rüyada kısır yediğini görmek nedir bazen ne kadar hatırlamak istemese de onları yine de hep hatırlatacak birşeylerle karşılaşacağına, ancak ne yapılırsa yapılsın aynı şekilde devam edeceğine, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, güzel günlerle tanışılacağına, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine, hayırlı, güzel ve bereketli işlere gireceğine, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, gün sayacağına, elde edilecek menfaatlere rivayet etmektedir.

Rüyada kısır yediğini görmek nedir gördüyseniz:

  • Maddi durumunuzu veya yeteneklerinizi daha iyi kullanmanıza olanak sağlayacak değişiklikleri kapsayan başlıklarda farklı kararlar alabilirsiniz.

Rüyada kısır yediğini görmek nedir başarısız ve mutsuz olacağına, maddi olarak güç kaybedeceği gibi manevi anlamda da çöküşe geçeceğine, sağlığına, neşesine, ağız tadına kavuşacağına alamet eder.

Rüyada birinin kısır yediğini görmek paradan ve maldan ziyade insanlığa değer vereceğine, kişinin kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, isteklerine ve emellerine kavuşmak konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kısır yediğini görmek çok çalışıp başarılı olduğu iş hayatında bulunduğu makamdan daha yüksek yerlere geleceğine, iftiraya maruz kalınacağına delalet etmektedir.

Rüyada kısır görmek yapılan işin karşılığının alınamayacağına, bu yüzden maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kendini kısır görmek başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına, eğer bekarsa, hayırlı bir erkek ile evleneceğine işarettir.

Rüyada kısır malzemesi görmek insanları kırmadan araya mesafe koyacağına, gittiği yolda yalnız kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada kısır kaldığını görmek çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine, özel hayatında mutluluğu yakalamasına yorulmaktadır.

Rüyada kısır birini görmek hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments