Rüyada kıyafetinden utanmak

Rüyada kıyafetinden utanmak kendisinin ve ailesinin her zaman güven içinde olacağına, çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına, uzun zamandır hasretini çektiği biriyle kavuşacağına, işlerinin sekteye uğramasından ötürü maddi ve manevi olarak zarar edeceğine, allah katında makbul işlerle uğraşılacağına, gerçekleşmesi zamana bağlı bazı şeylere zengin olunması sayesinde kolayca gerçekleşeceğine, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, kıtlığın meydana geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kıyafetinden utanmak gördüyseniz:

  • Geceye doğru baskı altında, engellenmiş, sınırlandırılmış veya huzursuz hissedebiliriz veya artan işler ya da yükler bizi yorabilir.

Rüyada kıyafetinden utanmak büyük bir sorun yaşamasına neden olacağına, pek çok isteğin zorluk çıkmadan gerçekleşeceğine tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

2 yorum “Rüyada kıyafetinden utanmak

  1. Rüyamda Okuldaydım giydiğim tişört , pantolon ve ayakkabı yırtıktı yırtık olduklarını fark edince okuldan kaçmaya çalıştım

    • Allâme der ki,
      Görülen rüya yeniliğe, duaya ve maddiyata işaret eder. Rüya alimlerine göre izleyeceği yeni yöntemlerin işindeki verimliliğin artmasına yardımcı olacağına; dileklerin ve duaların kabul olacağına ve hayallerin gerçeğe döneceğine; evinde maddi ve manevi hiçbir eksiğinin olmayacağına tabir olunur.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.