Rüyada kıyametin başlangıcını görmek

Rüyada kıyametin başlangıcını görmek sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, eline geçen fırsatların çok iyi kazançlar sağlayacağına, iş hayatındaki ve aile hayatındaki sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, herkes tarafından saygı göreceğine, ancak daha sonra verilecek bir karar yüzünden hiç beklenmeyen durumlarla karşılaşılacağına, hem mal ve para kaybedeceğine hem de yüzünü yere eğdirecek işlere bulaşacağına, kafasına takılan, kuruntu haline getirdiği vehimlerden de uzak duracağına, atılan adımların yakın zaman içinde zarar getireceğine, çalışkanlığı neticesinde kariyerini yükselteceğine yorulur.

Rüyada kıyametin başlangıcını gördüyseniz:

  • Maddiyatçı yapıda olarak tanıdığınız bir insanın beklenmedik davranışları sizi şaşırtabilir.

Rüyada kıyametin başlangıcını görmek yardım edeceği bazı kişilerden çok büyük hayır duaları alacağına, gittikçe çıkmaza düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kıyamet başlangıcını görmek gösterilen sabrın tükeneceğine, kısa süre içinde kendi işine sahip olunacağına yorulur.

Rüyada kıyametin gittikçe daha fazla içine kapanıp çok üzücü ve can yakıcı sorunlar ile karşılaşacağına, güleceğine, keyifleneceğine ve neşeli olacağına yorulur.

Rüyada kıyametin kopması depresyona gireceğine, insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve maddi açıdan çok büyük kazançlar elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada kıyametin kopması ihya aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına ve işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine, bir anda yüklü miktarda paraya kavuşacağına işaret eder.

Rüyada kıyametin kopacağını sanmak işsiz ise işe gireceğine, dine ve allah’a yakınlaşacağına işarettir.

Rüyada kıyametin koptuğunu sanmak sıkıntılarının büyük bölümünü çözeceğine, yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına, iyi huylarını, ahlakını, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kıyametin yaklaştığını görmek bazı sorunlarla uğraşılacağına, eline geçen kazancın bereketsiz olacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments