Rüyada kızarmış armut görmek

Rüyada kızarmış armut görmek yapılan işlerin büyük hayırlar getireceğine, rüyayı gören kişinin hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, sorunların eşle oturup konuşularak çözüme kavuşturulacağına, allah’ın izni ile çok rahat edileceğine, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına, parasal olarak çok iyi bir döneme girileceğine, ara sıra iş hayatında yaşanan problemleri ortadan kaldıracağına, hayır, iyilik ve güzellik bulacağına, yaşam kolaylığı içine gireceğine, sosyal bir kişi olunmasından dolayı iş konusunda çok başarılı olunacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme gireceğine, ister istemez kendisini çok derin ve büyük üzüntülere sokacak ve yalnız başına kalmasına sebep olacak bazı olaylar yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada kızarmış armut gördüyseniz:

  • Bazı konular aniden alevlenebilir ya da maddi açıdan ani gelişmeler yaşanabilir.

Rüyada kızarmış armut görmek kendisine uğur, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına, elindeki malların bir hiç uğruna satılacağına ve maddi zorluklar yaşaması yüzünden aile saadetine de gölge düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada armut ağacından armut alıp yemek şans, kısmet, başarı ve zenginlik getireceğine, duyulan üzüntü ve yardıma ihtiyacı olan insanlara allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada armut görmek armut yemek rahat bir nefes alınacağına ve kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine, eski ve döküntü bir etek gördüyse yakın zamanda sevdiğinin kalbindeki yerinin kalmayacağına ve onu kaybedeceğine yorulur.

Rüyada armut ağacından armut koparmak işlerinin baltalanacağına ve sıkıntılı günler geçireceğine, alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına, işlerin yoluna gireceğine delalettir.

Rüyada armut ağacından armut toplamak kendisine katkılarda bulunacak, bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına, istediği gibi bir geleceğe sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada armut ağacından armut almak işlerin düze çıkarılacağına, sorunların çalışmaları baltalamayacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine, kazancın günden güne düşeceğine, sevinçli haberlerin geride kalacağına rivayet eder.

Rüyada armut ağacında armut görmek yaptığı işlerden, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine, kısmetsizlik yaşadığı bir işe tekrar girerek bu sefer başarı kazanacağına delalettir.

Rüyada armut ağacı görmek armut yemek kalbindeki kuşkulardan arınacağına, eski küskünlüklerin giderilerek geleceğe pozitif bir şekilde bakılacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments