Rüyada kızı öptüğünü görmek

Rüyada kızı öptüğünü görmek hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına, uzun yıllardan beri istediği bir şeye çok yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekmeden sahip olacağına, kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, kişinin düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine, güzel bir gelecek sahibi olunacağına, dertlerin ardı ardına patlak vereceğine, yeni insanlarla tanışacağına veya kalıcı ve güvenilir dostlar edineceğine, hayırsız kişilerin aileden uzaklaştırılacağına, elde bulunan imkânların değerlendirilmesi sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine alamet eder.

Rüyada kızı öptüğünü gördüyseniz:

  • Sizinle aynı yönde ilerleyen kişilere endişelerinizi gösterebilirsiniz.Geçmişte birlikte çalıştığınız kişilerle bir araya gelmeniz işle ilgili yeni fikirler verebilir.

Rüyada kızı öptüğünü görmek yaptığı şeyden ötürü hem çok büyük bir üzüntü duyacağına, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, ancak sorun yaratan olaylardan bir türlü kurtulamayacağına işarettir.

Rüyada sevdiğin kızı öptüğünü görmek yeni bir eve sahip olunacağına, sıkıntılarının son bulacağına tabir olunur.

Rüyada bir kızı öptüğünü görmek stresli ve zor günlerin yaşanacağına, beklemediği bir anda kazanacağı mala ve karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmete işaret ederken çok daha az sayıda balık görmesi, beklediği maddi kazanca ulaşamayacağına delalet eder.

Rüyada güzel bir kızı öptüğünü görmek rüya sahibinin şansının açılacağına, çok büyük üzüntüler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada kızı olmayan birinin kızı olması ters giden olayların düzeleceğine, hem moral hem de çareler bulacağına yorulur.

Rüyada öptüğünü görmek hayattan ümidini keseceği ve hayata küseceği olaylar yaşayacağına, kısa bir süre sonra tüm aile bireylerini çok büyük bir üzüntüye itecek bir haber alınacağına ve bu haberden sonra aile arasında daha büyük ve ateşli tartışmaların başgöstereceğine inanılır.

Rüyada kadını öptüğünü görmek yeni bir ilişkiye başlayacağına, kaybedilenlerin yerine çok daha fazlasının ve iyisinin konacağına işarettir.

Rüyada bayrak öptüğünü görmek büyük ve başarılı adımlar atacağına, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarfedeceğine, iş hayatında karşısına çıkan kötü olayların ve durumların düzeleceğine, üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments