Rüyada kızım varmış

Rüyada kızım varmış artık bu dünyada da ödüllendirileceğine, aksi şekilde daha da kamçılayacağına, aylık gelirinin artacağına, yeni bir semte taşınılacağına, atılan adımların sıkıntı yaratacağına, kişinin kudret ve itibar sahibi olacağına, eşiyle bahtiyar olacağına, emek verdiği, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, kendisine kar ve mutluluk getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kızım varmış gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda kıpırdanmalar söz konusu olabilir.

Rüyada kızım nişanlandı hepsinin alın terinin karşılığı olacağına, hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına işaret eder.

Rüyada kızım hastaydı kendisine zafer ve birincilik getirecek yatırımlara gireceğine, kazancının artacağına, emeklerinin karşılığını hak ettiği şekilde alacağına ve yaşamının kendi istediği gibi ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyada kızım düştü beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, zinde kalacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine, onların hatıralarını yaşatmak için elinden gelen herşeyi yapacağına işaret eder.

Rüyada kızım evleniyor mutluluğu yakalayacağına, kızgınlık duyulan bir konuda sakin bir karar verileceğine, zor zamanların geride kalacağına yorulur.

Rüyada kızım varmış sevdiklerine kavuşacağına, özlemlerini bitireceğine, borçlarının ödeneceğine, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına delalettir.

Rüyada kızım olmuş gittiği yolda muvaffak olacağına, çok endişeli ve çok üzüntülü dönemler geçireceğine işaret eder.

Rüyada kızım olacak demek alışveriş yapacağına ve eğleneceğine, üzülmesine neden olacak haberler alacağına ve olaylar yaşayacağına yorulur.

Rüyada kızım camdan düştü onlar için çabalayacağına ve kendini onlara feda edeceğine, büyük başarı kazandıracak ve bol para getirecek  bir çalışma içine girileceğine, birçok kişiye iş imkanı sağlanacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments