Rüyada kızımın gözünden kan gelmesi

Rüyada kızımın gözünden kan gelmesi tabiri caizse bir yudum şifanın peşinden gideceğine, sorunlu bir kişi ile sürekli tartışılacağına, hayatını sürdürmekte zorlanacağına, yüksek moral sahibi olunacağına, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine, maddi sorunlar yüzünden sıkıntıya girileceğine ve zarara uğranacağına, kötü ve üzücü durumlar ile karşılaşacağına, kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına, ister istemez çok üzüleceğine, çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına, iş konusunda bir türlü iyi bir noktaya gelinemeyeceğine ve hayallere ulaşmak için gereken motivasyonun sağlanamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kızımın gözünden kan gelmesi gördüyseniz:

  • Maddi olarak değişik bir öneriye kuşkuyla yaklaşmanız mümkündür.

Rüyada kızımın gözünden kan gelmesi güzel başlayan çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, bazı başka desteklere kavuşacağına delalettir.

Rüyada gözünden kan damlamak her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına, her hayalini de gerçekleştireceğine, çok büyük bir borcun altına birlikte gireceklerine, uğranılan zararın paylaşılacağına delalet eder.

Rüyada gözünden yaralanmak uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına, evliliklerde de sudan bahanelerle çıkacak tartışmalara ve kişinin sinirlerine hakim olmakta zorlanacağı bir süreç yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada gözünden arı çıkması eksiklerinin farkına varacağına, bazı sorunların uzun zaman boyunca devam edeceğine alamet eder.

Rüyada sağ gözünden kan gelmesi kazancın artacağına, işlerin de hafifleyeceğine, çok büyük üzüntüler ve sıkıntılar yaşanacağına, gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına, girilen bütün işlerde zarar edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada gözünden çöp çıkarmak yandaşı olan birinin vefat etmesine, başarıya ve zafere giden yolun açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada gözünden süt gelmesi yapılan çalışmaların çok başarılı olması ve büyük kazanç getirmesi sayesinde başka projelerin ve çalışmaların önünü açacağına, para pul sahibi olacağına, aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüyada gözünden kan görmek ekmeğine haram sürmeyeceğine, kendisine olan güveninin azalacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
doğan

rüyada kaza ile kızımı gözünden yaralıyorum