Rüyada kızının fotoğrafını görmek

Rüyada kızının fotoğrafını görmek gerekirse özür dileneceğine, aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri düşünülen bir eğlence ortamına girileceğine ve moral depolanacağına, maddi konularda hiç sıkıntı duymadan yoluna devam edip, neşeli bir hayat süreceğine, kafasındaki kuşkulardan arınmak için hareket geçeceğine, çalışma hayatında çok yeni bir sayfa açacağı bir döneme gireceğine, zorlukların biteceğine, zararların telafi edileceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına, evine huzurun ve bereketin geleceğine, dualarının kabul olacağına, kısa süre içinde hayal ettiği şeylere kavuşacağına, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine bu nedenle bir süre sokağa çıkamayıp eve bağlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada kızının fotoğrafını gördüyseniz:

  • Mesafenizi korumalısınız.

Rüyada kızının fotoğrafını görmek çok ünlü bir kişi olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, önemli yol ayrımlarında arkadaşları sayesinde kendisi için en hayırlı olanı seçeceğine tabir olunur.

Rüyada kendi kızının fotoğrafını görmek maddi ve manevi olarak büyük ferahlık yaşanacağına, kötü bir duruma hazırlıksız yakalanılacağına, elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına, yeni bir ortaklıktan ötürü kısa süreli de olsa bir bocalama dönemi geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada fotoğrafını kaybetmek aklını başına toplamazsa uzun süre maddi problemlerle uğraşmak zorunda kalacağına, büyük bir üzüntü yaşayacağına delalet eder.

Rüyada fotoğrafını çekmek hayatının kolaylaşacağına ve yüzünün güleceğine, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendi fotoğrafını görme iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük dertlerle uğraşmak zorunda kalınacağına, başın borçlularla belaya gireceğine işaret eder.

Rüyada ölü insanın fotoğrafını görmek bir sebeple kendisine dikkat etmesi daha soğukkanlı davranması ve gelen bütün sorunların ve sıkıntının allah’tan geldiğini düşünmesi gerektiğine ve bu sayede kendisini kısa bir zaman içinde toparlayacağına, bunun için malından ve parasından vazgeçmeyi dahi göze alacağına işarettir.

Rüyada sevgilimin fotoğrafını görmek maddi açıdan çok sıkıntı çekileceğine ve yakın bir arkadaşının ihanetine uğranacağına, eline geçen fırsatların yarar sağlamayacağına delalet eder.

Rüyada hamile fotoğrafını gõrmek hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına ve rızkının da hiç kesilmeyeceğine delalettir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.