Rüyada kızının havuza düştüğünü görmek

Rüyada kızının havuza düştüğünü görmek yapılan hataların tekrarlanacağına, işlerin sarpa saracağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine, daha çok dünya malı edineceğine ve daha fazla nimete kavuşacağına, hatadan dolayı zarar edeceğine ancak daha sonra işlerini toparlayacağına, sevdiği kişileri çok üzeceğine, gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, kültürlü, çağdaş, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına, aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına, hayırlı bir kısmet ile evlenileceğine delalet eder.

Rüyada kızının havuza düştüğünü gördüyseniz:

  • Paranızı korumalısınız.

Rüyada kızının havuza düştüğünü görmek önemli ve saygın birinden yardım alacağına, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına ve bu sayede gözü açık gitmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada birinin havuza düştüğünü görmek inancından sapacağına, kişinin maddi hayatının eskisinden daha iyi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada erkek çocuğunun havuza düştüğünü görmek kötü yola sapmayacağına, daha zengin hale geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada erkek çocuğun havuza düştüğünü görmek sağlık ve şifa bulacağına, elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine, yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına rivayet eder.

Rüyada oğlumun havuza düştüğünü görmek bazı kişiler ile ortak olacağına ve rahat hissedeceğine, iş hayatında yeni yollar keşfedileceğine delalet etmektedir.

Rüyada eşinin havuza düştüğünü görmek ailesini kaybedeceğine, başkasının hakkına göz dikileceğine yorulur.

Rüyada kızının camdan düştüğünü görmek borçların ödenmesinde aksamalar olması nedeniyle sinir bozukluğu yaşanacağına, duygu ve düşüncelerine değer vermeyeceğine inanılır.

Rüyada kızının yataktan düştüğünü görmek imkânların günden güne azalacağına, elini haramdan uzak tutacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments