Rüyada kızının saçına kına yakmak

Rüyada kızının saçına kına yakmak bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine hak yolunda da çok güzel ve iyi olan işler yapacağına, mesleki başarı yakalamak adına pek çok kursa katılacağına, büyük bir parasızlık yaşanacağına, bir sebeple çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına, sofraların zenginliğine, kişinin kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine, çok büyük ve güzel çalışmalara imza atılacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, sosyal çevrede de güzel değişikliklerin olacağına, imkanlarının genişleyeceğine, başarılarının ve zaferlerinin de çoğalacağına işaret etmektedir.

Rüyada kızının saçına kına yakmak gördüyseniz:

  • Şansınızın her zaman size yardım edeceğinden emin olun.

Rüyada kızının saçına kına yakmak doğru arkadaşlıklar, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok zor günler geçireceğine rivayet eder.

Rüyada annenin kızının saçına kına yakması böylece rahatsızlığından kurtulacağına, işlerinin kısa bir zaman sonra bozulacağına borçlarının giderek artacağına ve rüyayı gören kişinin, bu sorunlardan kurtulmak için çok büyük çaba göstereceğine delalet eder.

Rüyada saçına kına yakmak bahtının ve geleceğinin kendisi için çok hayır getireceğine, çok hayırlı kısmetler ile tanışacağına delalet eder.

Rüyada saçına kına sürmek geçim derdi çekeceğine ve maddi anlamda ciddi bir güç kaybı yaşayacağına, alım gücünün artmasına yorulmaktadır.

Rüyada erkeğin saçına kına yakılması yüklü siparişler alacağına, girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına, her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada annenin saçına kına yakmak endişe duyduğu konularda çok zarar göreceğine, bu sıkıntılardan kurtulmak için çok geniş çaplı bir düşünme ve karar verme dönemi geçireceğine ve bu dönem sonunda çok hayırlı ve akıllıca kararlar vererek sorunlarından büyük oranda kurtulacağına, tüm sıkıntıların giderileceğine delalettir.

Rüyada birinin saçına kına yakıldığını görmek yapılan hataların kısa bir süre içinde telafi edileceğine, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine inanılır.

Rüyada ölmüş birinin saçına kına yakmak kişinin çok istediği bir dileğinden vazgeçerek, kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine, kötü günlerini aşmayı başaracağına işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments