Rüyada kızının verem olduğunu görmek

Rüyada kızının verem olduğunu görmek kurulan hayallerin deyim yerindeyse tek tek suya düşeceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine, çok kötü zamanlar geçirip ruhsal olarak çok zor durumlara düşeceğine ve uzun bir süre bu durumdan kendisini kurtaramayacağına, ün salacağına, her şeyin yenileceğine, cevabın olumlu olması halinde çok istenen bir işe girileceğine eğer cevap olumsuz olursa yeni bir çalışmaya başlanacağına, tüm sıkıntıların ve sorunların, giderileceğine, onlarla gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına alamet eder.

Rüyada kızının verem olduğunu gördüyseniz:

  • İnatçı olmamalısınız.

Rüyada kızının verem olduğunu görmek hanesinde bolluk ve bereket yaşanacağına, iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin verem olduğunu öğrenmek sevdiği kişiler ile arasına kara kedi gireceğine, endişe ettiği konularda zarar edeceğine delalettir.

Rüyada sevgilinin verem olduğunu görmek karşısına kendisi için en ideal kısmetin çıkacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine delalet eder.

Rüyada annenin verem olduğunu görmek maddi kolaylığa ulaşacağına, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına işaret eder.

Rüyada çocuğunun verem olduğunu görmek olumsuzlukların peşin sıra geleceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşının verem olduğunu görmek aile hayatında sevinileceğine, hayal ettiği şeylere kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada verem olduğunu öğrenmek yorulacağına ve artık dayanamaz duruma gelerek isyan edeceğine, cesaret ve inançla hareket edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada başkasının verem olduğunu görmek her şeyin durağan şekilde süreceğine, büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments