Rüyada koç yünü görmek

Rüyada koç yünü görmek kendisine verilecek büyük bir destek sayesinde kendi işini kuracağına, mülkünün peşine düşecek düşmanları olacağına, hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, üzerinde kafa yoracağına, aile hayatında içinden çıkılmaz bir hal alan olaylar ile karşılaşacağına, böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve herşeyin bu sayede çok daha keyifli bir hal alacağına, yeteneği ve üstün başarılarıyla ön plana çıkacağına, uzun zamandan beri sevdiği ancak bunu bir türlü söyleyemediği kişiye kalbini açacağına işarettir.

Rüyada koç yünü gördüyseniz:

  • Hala kafanızı kurcalayan birşeyler varsa onları eşiniz, sevgiliniz ya da yakın dostlarınızla tartışmalısınız.

Rüyada yünü ip yapmak onu dinleyeceğine, ortaya konacak projelerin kazanç elde etmesi ile sayesinde hayırlı kapılar açılacağına rivayet eder.

Rüyada yatak yünü girdiği işlerde zorluk çekeceğine, geleceğini derinden etkileyecek yanlış adımlar atacağına alamet etmektedir.

Rüyada koç yünü görmek maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine, sevinçli ve güzel bir haber almaya yorulur.

Rüyada yorgan yünü sürekli olarak bahaneler arkasına sığındığı için tembel biri olarak adlandırılacağına, eline geçen bütün imkânları kullanarak başka insanları çok mutlu edecek ve çok hayır duası almasını sağlayacak bazı işlere gireceğine işarettir.

Rüyada deve yünü görmek başının hiç dara düşmeyeceğine ve mutlu bir hayatı olacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine ve çok sevineceği bir olayla karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz yünü görmek çok büyük problemler ve üzüntüler yaşanacağına, büyük bir hastalığın pençesine düşüleceğine, çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine ve el attığı her işte kendisi için hayırlı olacak şeyler ile karşılaşacağına işarettir.

Rüyada döşek yünü yıkamak düzenli ve disiplinli bir hayat süreceğine, karşısına hayırlı kapıların açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada örgü yünü görmek endişe ettiği konuların teker teker çözüme kavuşacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments