Rüyada kocaman armut yemek

Rüyada kocaman armut yemek kişinin elindekilerinden de olacağına, büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine, mutluluk sayesinde işlerinin daha da artacağına, sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine, yapılan yanlışlıkların telafi edileceğine, sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına, sıkıntısından kurtulacağına, bir sebeple çok uzak bir yerden çok kötü bir haber alacağına, iş hayatının gün geçtikçe daha kötü bir duruma geleceğine, girdiği ortamlarda da hep ilgi odağı haline geleceğine, hayatında mucizevi gelişmeler yaşanacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine rivayet eder.

Rüyada kocaman armut yemek gördüyseniz:

  • Serzenişleri üzerinize almamalısınız.

Rüyada kocaman armut yemek oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine ve bu sayede ne gelecek ne de işsiz ve aşsız kalma korkusu yaşamayacağına, çok büyük ve başarılı birkaç hamle ile çok daha hayırlı bir yola gireceğine, ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına işaret eder.

Rüyada kocaman armut görmek yanlışının da çevresinde deyim yerindeyse yüzünün kızarmasına, başının da önüne eğilmesine neden olacağına, rakiplerin yapacağı bazı kötülüklerden etkilenileceğine, maddi açıdan zarar edileceğine, eşler arasında büyük bir tartışma yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada kocaman armut toplamak hayal ettiği ve aynı zamanda da hak ettiği yerlere geleceğine, kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına alamet eder.

Rüyada armut ağacından armut alıp yemek zor bir duruma düşüleceğine ve yapılan hatalar yüzünden eldeki fırsatların kaçırılacağına, işlerin bir düzene oturtulduktan sonra kalben rahat olunacağına yorulur.

Rüyada armut görmek armut yemek zorlukların çözüme kavuşacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına delalettir.

Rüyada armut ağacından armut koparmak uğradığı zararlardan kurtulmak için alacağı borçlardan bir türlü kurtulamayacağına, güzel bir evlilik yaşanacağına alamet eder.

Rüyada kocaman kocaman bit görmek işini layığı ile yerine getireceğine, yakaladığı bu şansın garanti olacağına yorulur.

Rüyada armut ağacından armut toplamak herkesi kendisine hayran bırakacak işlere imza atacağına, kazanılan başarıları çekemeyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments