Rüyada kocanın başka birini hamile bıraktığını görmek

Rüyada kocanın başka birini hamile bıraktığını görmek hedeflerin gerçekleştirileceğine, maddi açıdan sıkışık bir dönem geçirileceğine, kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına, hane içine ay doğacağına, aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, karanlığın biteceğine, karşına hayırlı kapıların açılacağına ve hayatının olumlu yönde değişeceğine, dertlerin ve sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, iş hayatında çok iyi kazanç ve başarı sağlayacak işlere girileceğine, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına işarettir.

Rüyada kocanın başka birini hamile bıraktığını gördüyseniz:

  • Yani çalışmalarınızda dikkat çektikçe bazı kişiler işlerinizi baltalayabilirler.

Rüyada kocanın başka birini hamile bıraktığını görmek çevresinin kalabalıklaşacağına ve sosyal ilişkilerinin de daha canlı ve daha güçlü hale geleceğine, sorunlarının yakın bir kişiden alacağı destek sayesinde biteceğine delalettir.

Rüyada kocanın başka bir kadını hamile bıraktığını görmek gayrimenkul sahibi olunacağına, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada eşinin başka birini hamile bıraktığını görmek barışın ve sevgi ortamının yaşanacağına, başarılarının artacağına, işlerinin hafifleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kocasının başka birini hamile bıraktığını görmek korkularının, endişelerinin, borçlarının, yaşam zorluklarının, imkânsızlıklarının biteceğine, bazı sorunların uzun zaman boyunca devam edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada eşinin başka bir kadını hamile bıraktığını görmek sahip olacağı hayattan da memnun olacağına, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına ve onların gazabına gelineceğine yorulur.

Rüyada başka bir kadını hamile bıraktığını görmek ancak gelen yardım tekliflerini reddedeceğine, yarınlara dair beklentilerin gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada arkadaşının birini hamile bıraktığını görmek uzun zamandan beri ödenmesi gereken bir borcun yakında ödeneceğine, güzel huylarını terk edeceğine yorulur.

Rüyada birini hamile bıraktığını görmek insanlık ve kulluk vazifesini daha çok yerine getireceğine, haksızlığa uğranacağına ve haneye ayrılık gireceğine işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.