Rüyada kocanın eski sevgilisiyle aldatması

Rüyada kocanın eski sevgilisiyle aldatması çok zor bir duruma düşeceğine, çevredeki insanlardan da destek alınacağına, müfettiş, müdür ya da yönetici gibi mevkilerde görev alacağına, yaşadığı bu durumlarda destekçisinin çok olacağına, ihtiyaçlarını kolaylıkla gidereceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde refah seviyesinin gittikçe yükseleceğine, uzun bir süre boyunca tartışmalar yaşanacağına, bunun da kendisine kalıcı başarı, kazanç, makam ve rızık sağlayacağına inanılır.

Rüyada kocanın eski sevgilisiyle aldatması gördüyseniz:

  • Bir yolculuk yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada kocanın eski sevgilisiyle aldatması maddi imkânlarının çoğalacağına, rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, başkalarına öğüt verecek bir konuma gelineceğine işaret etmektedir.

Rüyada kocanın eski sevgilisiyle konuştuğunu görmek gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına, böylece eğlenceli ve rahat bir hayat geçirmeye başlayacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisiyle kavga etmek kısmetlerin günden güne artacağına, mutluluğun ve huzurun gün geçtikçe artacağına, iş dünyasında çok sağlam ve sarsılmaz bir mevki edinileceğine inanılır.

Rüyada sevgilim eski sevgilisiyle neşesini ve huzurunu yitireceğine, ihtiyaçlarını karşılamakta büyük sıkıntı çekeceğine delalettir.

Rüyada eski sevgilisiyle el ele tutuşmak atılan adımların büyük başarılar getireceğine ve uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına, para yatıracağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgilisiyle mesajlaşmak çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, hafifleyeceğine, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgilisiyle gezmek işle ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisiyle arkadaş olmak karşısına çok büyük fırsatlar çıkacağına, ticaret hayatında beklentilerinin, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, işlerinde çok büyük atılımlar gerçekleştirmek isterken bazı hataları sonucu zarar edeceğine tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments