Rüyada kolun kesildiğini görmek

Rüyada kolun kesildiğini görmek onlarla artık hep bir arada olunacağına, uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına bundan sonra da bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine, onu kendisinden daha çok seveceğine, takdir toplayacağına, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine, ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine, kendisine kar ve mutluluk getireceğine, gelişiminin hız kazanacağına, bu sayede hedeflerinin, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine, sorununu kolayca çözeceğine, düzenli bir işe girileceğine ve kazancın artacağına rivayet eder.

Rüyada kolun kesildiğini gördüyseniz:

  • Bazı konularda insanların işinize karışmasını ya da itirazlarla karşılaşmak istemiyorsanız sır saklamayı bilmeniz gerekiyor.

Rüyada kolun kesildiğini görmek kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kolun kesildiğini kanadığını görmek aile bireyleri ile birlikte bir yola çıkılacağına, maddi anlamda bir anda statü atlayacağına delalet eder.

Rüyada sol kolun kesildiğini görmek hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, üzüntülerin biteceğine, özgüvenini yitirerek bir süreliğine iç dünyasına kapanarak yaşayacağına işarettir.

Rüyada sağ kolun kesildiğini görmek mutluluğun ve kazancın daim olacağına, çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada sol kolun yaralanması huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına, sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına ve kötü bir duruma düşürüleceğine rivayet eder.

Rüyada sol kolun morarması köşeye sıkıştıracağına, her zaman rüya sahibinin daha büyük bir avantaj sahibi olayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kolun olmaması herhangi bir kaza ile ya da başka bir sorunla karşılaşmayacağına, sermayesinin çoğalacağına rivayet eder.

Rüyada kolun acıması yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, iş yeri sahibi olacağına, patron koltuğuna geçeceğine alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments