Rüyada kolye görmek altın

Rüyada kolye görmek altın sorunlarından ve sıkıntılarından çabucak kurtulacağına, uzun zamandan beri rahatsız olduğu hastalıktan kurtulacağına ve yaşanan stres ve üzüntünün yakında sonuna gelineceğine, elinden gelen herşeyi büyük bir sabırla gerçekleştireceğine, sorunlarından kurtulmak için sevdiği kişilerden yardım isteyeceğine ancak herhangi bir kişiden bir türlü yardım alamayacağına, zorluk ve yoklukla karşılaşmayacağına, alım gücünü yitireceğine, aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, neşeli ve bol kahkahalı günler geçirileceğine, atılan adımların büyük başarılar getireceğine ve uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına, sıfırdan başlanan işte herkesi şaşırtacak kadar iyi bir mevkiye gelineceğine delalettir.

Rüyada kolye görmek altın gördüyseniz:

  • Yeni bir iş teklifiyle karşılaşabilir, sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Rüyada ip kolye görmek işyerinde ve evde bereketin ve bolluğun artacağına, özellikle akraba çevresindeki bir bayanın kişinin mutluluğuna gölge düşürecek işlerde bulunduğunun farkına varılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kolye kaybettiğini görmek çevresinin kötü, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına böylece çok zor, sıkıntılı ve çetin günler yaşayacağına, kendisini çaresiz ve yalnız kalmış gibi hissedeceğine, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yeşil kolye görmek huysuz ve dedikoducu bir eşe sahip olunacağına, daha iyi mağazalardan giyineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kristal kolye görmek hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, makam sahibi olacağına, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine alamet eder.

Rüyada kolye kopardığını görmek aksiliklerin ortadan kalkacağına, aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine inanılır.

Rüyada mor renkli kolye görmek sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, kazancının çok düşeceğine delalet eder.

Rüyada imitasyon kolye görmek rakiplerin üzüleceğine, yapılan işte türlü zorluklarla karşılaşılacağına, kariyerinde atılım yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada altın haç kolye görmek eşler arasında büyük bir tartışma yaşanacağına, bulunan mevkinin kaybedileceğine tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments