Rüyada komşu çocuğunu dövmek

Rüyada komşu çocuğunu dövmek kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, bu kısmetin yeni bir kapı açacağına, aile bireyleri arasında büyük bir işbirliği yapılacağına ve alınan borçların kısa sürede bitirileceğine, tüm keyfinin kaçacağına, epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine ve çok güzel günler yaşanacağına, başkalarına yardım ettikçe manevi yanını kuvvetlendireceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedeceğine ve insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına, hayırlı bir kısmetle evlilik yoluna girileceğine tabir olunur.

Rüyada komşu çocuğunu dövmek gördüyseniz:

  • Kendinizi bir şeyler yapmak, sorumluluklarınızı yerine getirmek zorunda hissetmeyin.

Rüyada komşu çocuğunu dövmek işlerin toparlanacağına, yakın bir akrabayla sevilen bir hobi üzerinden giderek bir iş kurulacağına delalet eder.

Rüyada komşu çocuğunu görmek çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, sorunların bu sayede çok kısa sürede ve kolay bir şekilde ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada komşu çocuğunu sevmek maddi açıdan çok sıkıntı çekileceğine ve yakın bir arkadaşının ihanetine uğranacağına, tanıdığınız birinin eli ve diliyle insanları rahatsız ettiğine rivayet eder.

Rüyada komşu çocuğu işlerin de yolunda gideceğine, elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine, yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına delalet etmektedir.

Rüyada komşu kapısı ekonomik kayıpların sürekli artacağına, zor zamanların biteceğine, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına rivayet eder.

Rüyada komşu ile bayramlaşmak işlerin daha kötüye gitmesiyle yapılan hataların daha da büyük zarar getireceği ve bir türlü gereken yükselişin sağlanamayacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine tabir olunur.

Rüyada komşu ile gezmek kötü halinden eser kalmayacağına, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına rivayet eder.

Rüyada komşu bahçesi aksilikler yüzünden kısa sürede büyük kazanç getirecek bir işin elden kaçacağına, işlerini yoluna koymak için yeni bir çevreye gireceğine delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments