Rüyada konuşan papağan görmek

Rüyada konuşan papağan görmek çaresizleşeceğine, yardıma ihtiyaç duyacağına, kötü bir duruma sebep olacak bir adım atılacağına, kişinin huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kendisini çok yıpratacak bazı olaylar yaşayacağına, sorunları olan kişilere yardım eli uzatılacağına ve aile büyüklerine saygı gösterileceğine, eşler arasında büyük bir tartışma yaşanacağına, keyfinin kaçmasına neden olacak olaylarla karşılaşmayacağına, sıkıntılı bir işe girip gösterilen sabır sayesinde altından kalkılacağına işarettir.

Rüyada konuşan papağan gördüyseniz:

  • Yalnız başınıza neler yapabileceğinizi ispat ederek saygı görmek isteyebilirsiniz.

Rüyada konuşan papağan görmek hayatı boyunca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, sorunlarını bitireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada konuşan renkli papağan görmek kendisini kıskanan ve işlerini kötüleyen kişileri yenilgiye uğratacağına, üzüntü, kırgınlık ve sıkıntılarının son bulacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, bereket ve zenginliğe kavuşacağına işarettir.

Rüyada konuşan papağan yakalamak kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına, tüm sorunlarına rağmen çalışmayı sonlandıracağına tabir olunur.

Rüyada konuşan bir papağan görmek kendine döneceğine, işini bırakıp ailesinin yanına dönmeyi düşüneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada renkli konuşan papağan görmek çaresiz ve çözümsüz kalacağına, sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına inanılır.

Rüyada konuşan yeşil papağan görmek rütbesinin yükseleceğine, sıkıntılardan ve sorunlardan kısa süre sonra kurtuluşa erileceğine işaret eder.

Rüyada mavi konuşan papağan görmek ziyandan ve kendisinden menfaat bekleyen kişilerden uzaklaşacağına, kazancın düşeceğine işaret eder.

Rüyada konuşan papağan bulmak ağız tadını kaçıracak bir ortama girileceğine, bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.