Rüyada köpeğin sahibini ısırması

Rüyada köpeğin sahibini ısırması işin kısa bir süre düzgün bir şekilde ilerlemesinin ardından bazı sorunlardan ötürü günden güne kötüye gideceğine ve bu yüzden çok yakın bir zaman içinde yeni bir işe girme konusunda bazı adımlar atılacağına, her daim temkinli olacağına ve hiç riske girmeyeceğine, doğru hamleleri yapmak için zamanın geldiğine inanan rüya sahibinin iş yatırımları yapacağına ya da iş değişikliğine gideceğine, her zaman karşılaşılan güzel şeylerin farkına varılacağına, maddi olarak çok kötü bir durumda olduğu bir dönemi kapatacağına, eline geçecek olan fırsatların günden güne çoğalacağına, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine, çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada köpeğin sahibini ısırması gördüyseniz:

  • Çok iddialısınız.

Rüyada köpeğin sahibini ısırması çok rahat edeceği ve çok büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, dertleri ve üzüntüleri göğüsleme kudretine ve gücüne sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada köpeğin sahibini koruması hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok büyük bir sıkıntı çekmeden kavuşacağına, çok büyük ve hayırlı işlere gireceğine, eğitim hayatında çok üst kademelere çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada köpeğin sahibini sevmesi atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, her açıdan farklılıklar olacağına inanılır.

Rüyada ev sahibini görmek başarılarının daim olacağına, evlilik kararı verilip aynı çatı altına girileceğine alamet eder.

Rüyada mal sahibini görmek kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına, olumsuz gelişmelerle karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada ev sahibini öldürmek özel hayatında da bazı yeni kararlar alacağına, yakın zamanda hayır, nimet ve berekete ereceğine işarettir.

Rüyada dükkan sahibini olmak daha çok kazanç elde edeceğine ve sevdiği kişilerin ve yardıma muhtaç insanların yardımına koşacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına işarettir.

Rüyada evin sahibini görmek canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına ve saklı kalması gereken birçok şeyin özellikle sırların ortaya döküleceğine, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments