Rüyada köpeğin yanaşması

Rüyada köpeğin yanaşması özellikle daha çok gelir getiren bir işe sahip olunacağına, daha büyük miktarlarda paralar kazanacağına, tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına, içindeki sıkıntıların gideceğine, sorunların, sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, durumunun git gide kötüleşeceğine, malının ve parasının çoğalacağına, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, çok büyük atılımlar yapılacağına işaret etmektedir.

Rüyada köpeğin yanaşması gördüyseniz:

  • Evinizde yapacağınız olumlu değişiklikler veya arkadaşlarınızla yapacağınız programlar keyifli vakit geçirmenizi sağlayabilir.

Rüyada köpeğin bağırması başarıların her geçen gün çoğalacağına, kişinin tüm günahlarının af olup, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına delalettir.

Rüyada köpeğin saç ısırması başarısız, mutsuz, hasta ve üzgün olacağına, bir türlü kendine gelemeyeceğine işaret eder.

Rüyada köpeğin yol kesmesi kazançlı olacağı işlere gireceğine, sevinçli haberler alınacağına, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine delalettir.

Rüyada köpeğin kol ısırması sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına, elindeki avucundaki her şeyi kaybedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada köpeğin yıkanması kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına, ticaretinin de her geçen gün gelişip, ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada köpeğin gelmesi kişinin büyük fabrikalarda beyaz gömlekliler arasında olacağına veya aldığı iyi eğitimi doğru firmalarda değerlendirme şansı bularak hayal ettiği kariyer için her türlü iyi şartı ele geçireceğine, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine delalet eder.

Rüyada köpeğin tırmalaması kendisine uygun bir kısmet bulup en kısa zaman içinde dünyaevine gireceğine ve çok mutlu olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, işlerine dört elle sarılacağına rivayet eder.

Rüyada köpeğin bıçaklanması arsız ve yüzsüz kimselere uyacağına, kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına, ister istemez çok üzüleceğine delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments