Rüyada köpek kediyi yemesi görmek

Rüyada köpek kediyi yemesi görmek ruhsal olarak içinde bulunulan sorunların düzeleceğine, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, sağlıklı bir hayat süreceğine, uzak bir yola gidileceğine ve üzüntü verici bir olay yaşanacağına, iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, aile içinde geçim derdinin olmayacağına, terfi edeceğine bu vesileyle yokluktan kurtulacağına, isminden sıkça söz ettireceğine, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine ve daha iyi işler yapmaya çalışacağına delalettir.

Rüyada köpek kediyi yemesi gördüyseniz:

  • Yeni kişilerle tanışabilirsiniz veya mevcut ilişkinizde yeni şeyler deneyebilirsiniz.

Rüyada köpek kediyi yemesi görmek atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına yorulur.

Rüyada köpek kediyi yemesi düştüğü zor durumdan kurtulacağına, temiz niyetleri sayesinde işlerinin her daim yolunda gideceğine delalet eder.

Rüyada tilkinin kediyi yemesi maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına, fikir ve görüş ayrılıklarına düşeceğine, büyük anlaşmazlıklar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kurdun kediyi yemesi önemli sorumluluklar alacağına, ferahlayacağına, esenliği bulacağına ve hoş zamanlar geçireceğine delalet eder.

Rüyada kedinin yavru kediyi yemesi bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarfedeceğine delalettir.

Rüyada kaplanın kediyi yemesi geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine bu sayede de içinin mutlulukla dolacağına yorulur.

Rüyada köpeğin kediyi yemesi isteklerini, ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına, bunu allah’ın kendisi için sunduğu bir hikmet sayacağına rivayet eder.

Rüyada kedinin kediyi yemesi başarılı bir insan olacağına, ele geçen fırsatların hayır getireceğine tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments