Rüyada kör yılan ısırması

Rüyada kör yılan ısırması hane içinde kopmaların ve ayrılmaların yaşanacağına, iş hayatında kendi işini kuracağına ve kendi işinin patronu olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, dinlenmek için zaman yaratılmazsa bir süre sonra vücudun iflas edeceğine, yapılan çalışmaların sürekli artarak başarı sağlayacağına, başını yastığa daha rahat koyacağına, sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, içine büyük bir huzurun dolacağına delalet eder.

Rüyada kör yılan ısırması gördüyseniz:

  • Sizi seven kişiler ya da hayranlarınız uzun zamandır onlardan yardım istemenizi veya destek olmalarına olanak tanımanızı bekliyorlar.

Rüyada yılan görmek ve yılan tarafından ısırılmak uzun yıllardan beri kurduğu hayallerine kavuşacağına, el üstünde tutulacakları bir hayatları olacağına yorulmaktadır.

Rüyada siyah yılan ve beyaz yılan görmek mutsuzluğunu iş hayatına da yansıtacağına, işlerinin çok yolunda gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada yılan ve yılan yavruları görmek esenliği bulacağına, işlerine olan konsantrasyonunu bozacağı gibi, sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde de sıkıntıya neden olacağına tabir olunur.

Rüyada siyah yılan yılan görmek boş vaktinin hepsini onun yanında geçireceğine ve ileride kendisi gibi herkesin itibar ettiği, inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına, kendisini çok büyük sürprizlerin beklediğine ve yakın bir zamanda çok şaşıracağına rivayet eder.

Rüyada yılan görmek yılan bazı tartışmalar yaşayacağına, kısa bir zaman içinde sorunlarının büyük kısmından büyük bir azim göstermesi sayesinde kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada büyük yılan ve küçük yılan görmek hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine, ilerlemiş yaşta olanlar için de kötü bir olayın yaşanacağına, eline geçen bütün fırsatları işi konusunda değerlendireceğine rivayet eder.

Rüyada yılan ve yılan yavrusu görmek hayırlı bir birlikteliğe yelken açılacağı, aile hayatında kendisine yeni ve daha güzel bir sayfa açacağına, kendi işini kurarak daha büyük kazançlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada yılan görmek yılan ısırması parasal anlamda rahat edeceğine, hayata aynı açıdan bakılan bir eşe sahip olunacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments