Rüyada köstebek pasta yemek

Rüyada köstebek pasta yemek tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, lüks şekilde yaşayacağına, dilediği gibi harcama yapacağına, istediği gibi alışverişe gideceğine, kafasındaki kuşkulardan arınmak için hareket geçeceğine, kazancını büyük miktarda arttıracağına, allah’ın emrettiklerine bağlı kalacağına, sıkıntılı ve yorucu bir döneme girileceğine, sosyal hayatında da mutlu olacağına, rüya sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına ve baş etmeye çalıştığı sorunların üstesinden başarılı bir şekilde geleceğine delalettir.

Rüyada köstebek pasta yemek gördüyseniz:

  • Geçmişte verilmiş sözlere bağlı problemler yaşanabilir.

Rüyada köstebek pasta yemek hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, sıkıntısız, sorunsuz ve çilesiz bir dönem geçireceğine bu sürede kendisi için çok faydalı, verimli ve bereketli işler yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada köstebek pasta görmek her geçen günün daha sıkıntılı bir şekilde biteceğine, hayatının afiyet içinde geçeceğine alamet eder.

Rüyada köstebek ısırması sıkıntılı ve sorunlu günler geçireceğine, gelirinin daimi olacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine alamet eder.

Rüyada yavru köstebek görmek de rahatının yerine geleceğine, çaresizliğinin ve yalnızlığının da sonunun geleceğine alamet eder.

Rüyada siyah köstebek görmek can bulacağına, geçmişte kalmış bir sorunla tekrar muhatap olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada eve köstebek girdiğini görmek hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına, bir sebeple sıkıntıların tekrar artacağına rivayet eder.

Rüyada evde köstebek görmek yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, ele geçen kazancın bu sayede çok artacağına, uğranılan zararların hızlı bir şekilde telafi edileceğine, kendi hataları ile yüzleşeceğine yorulur.

Rüyada köstebek yavrusu görmek çok rahat bir şekilde çalışacağına, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments