Rüyada kovaya yağmur suyu doldurmak

Rüyada kovaya yağmur suyu doldurmak maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak olacağına, insanlarla tartışacağına, etrafındaki kişilere de yardım edeceğine, anne baba arasında büyük bir tartışma yaşanacağına,sosyal hayat içinde tanışılan bir kişinin oyununa gelineceğine, yaşanan üzüntülerin kısa sürede sona ereceğine, ihtiyaçlarını da gideremez duruma geleceğine, insanlar tarafından sevilip sayılmaya ve sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kovaya yağmur suyu doldurmak gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin talepleri yapmanız gereken şeyleri yapmanızı engelleyebilir.

Rüyada kovaya yağmur suyu doldurmak sıkıntılı ve zor günler geçireceğine fakat yalnız kalmayacağına, kötü niyetli bir arkadaşın yol açtığı sıkıntıların ortadan kaldırılacağına inanılır.

Rüyada yağmur suyu göleti rüyayı gören kişinin kendi evinin içerlerinde muz olduğunu görmesi ise erkek çocuğa sahip olacağına, onunla mutlu bir hayat kuracağına işarettir.

Rüyada eve yağmur suyu dolması işlerinin eskisinden daha bereketli ve daha iyi olacağına ve gelen her işin peşinden yeni bir işin daha geleceğine, zorluk çekilen konularda düze çıkacağına alamet eder.

Rüyada yağmur suyu biriktirmek işin sonunda da başarıyı ve zenginliği yakalayacağına, kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada bol yağmur suyu görmek itibarın ve makamın yükseleceğine, ağız tadını ve keyfini yitireceğine yorulur.

Rüyada yağmur suyu taşması hiçbir önemli ve ciddi sorunun kalmayacağına, üzüntülerin günden güne artacağına rivayet eder.

Rüyada evi yağmur suyu basmak çok yorulacağına, eş, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine, hayırlı olarak başlanan ve başta güzel giden bir olayda büyük bir talihsizlik yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yağmur suyu birikintisi başarılarının düşmesi nedeni ile makamının zarar göreceğine, hedeflediği kazancı elde edeceğine rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments