Rüyada koynuna kertenkele girmesi

Rüyada koynuna kertenkele girmesi yıllar boyunca bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, yükseleceğine, atılım yapacağına, çekilen hasretin biteceğine, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, istediği zaman yeni işler kurabileceğine, zararın telafi edileceğine ve eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına, kişinin tüm geleceğini etkileyecek bir dönemece girileceğine, kaldırabileceğinden ağır yükümlülüklerin altına gireceğine ve yerine getiremeyeceği sözler verip çok zor durumlarda kalacağına tabir olunur.

Rüyada koynuna kertenkele girmesi gördüyseniz:

  • Herhangi bir işi üstlenirken, ayrıntılara son derece önem veriyorsunuz.

Rüyada koynuna kertenkele girmesi gelirini ve rızkını kaybedeceğine, aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına rivayet eder.

Rüyada koynuna yatmak kazancının günden güne düşeceğine, aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine, sosyal hayat içerisinde istenmeyen olayların ortaya çıkacağına işaret eder.

Rüyada koynuna böcek girmesi yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine, kişinin psikolojik olarak çok etkilenip bir müddet içine kapanacağına delalet etmektedir.

Rüyada yılanın koynuna girdiğini görmek başarıya ulaşacağına, geleceği için faydalı adımlar atacağına, muradına ereceğine, sorumlulukların bir türlü yerine getirilemeyeceğine, alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına alamet eder.

Rüyada siyah yılanın koynuna girdiğini görmek işlerin sarpa saracağına, yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine, ona sımsıkı sarılıp, bir daha ölene kadar bırakmayacağına delalettir.

Rüyada altını koynuna koymak planların ve hesapların tutmayacağın, hayal kırıklığı yaşanacağına, sadık ve zor durumlarda yanında olacak gerçek bir arkadaşa alamet eder.

Rüyada yılanın koynuna girmesi geçimden, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına, eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine, kendisini iyi hissedeceğine, kazancının artacağına alamet etmektedir.

Rüyada koynuna akrep girmesi ele geçen fırsatların hayır getireceğine, şansının kendisinden yana olacağına işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments