Rüyada koynunda yılan görmek

Rüyada koynunda yılan görmek inancını tazeleyerek daha düzgün bir hayat kuracağına, zenginleşeceğine ama karakterinden asla ödün vermeyeceğine, canının sıkılacağına ve kaos dolu günlerden geçeceğine, kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine, attığı adımların boşa çıkacağına, üzerinde baskı kurmak isteyen insanların varlığını fark edip önlem alacağına, yüzlerin her daim güleceği bir döneme girileceğine, masa başı bir işe girileceğine, yeni bir araca sahip olunacağına, bekar iseniz bir kadınla yakınlık kurmaya işaret etmektedir.

Rüyada koynunda yılan gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişilerle vakit geçirmelisiniz.

Rüyada koynunda yılan görmek çok güzel bir mevkiye geleceğine, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine tabir olunur.

Rüyada koynunda yılan öldürmek yapacağı girişimlerin ve alacağı kararların kendisine çok olumlu neticeler sağlayacağına, bazı şeyleri sonlandırırken bazı şeylere de başlama kararı alacağına ve hayatını sil baştan yaşamak için harekete geçeceğine işaret eder.

Rüyada koynunda yılan yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına, işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada koynunda yılan beslemek elinin bolluk ve bereket içinde olacağına, gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine inanılır.

Rüyada koynunda siyah yılan görmek sevdiği kişilerden alacağı destek ile çok büyük başarılar kazanacağına, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına ve herhangi bir iş için bir karar vereceği zaman oturup uzun uzun düşüneceğine inanılır.

Rüyada birinin koynunda yılan görmek maddi sıkıntıların geride bırakılacağına, sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine delalettir.

Rüyada koynunda civciv görmek aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına ve refaha ereceğine, komşular ile girilecek olan bir tartışmadan ötürü büyük üzüntü duyulacağına alamet eder.

Rüyada koynunda kurbağa görmek gittikçe daha fazla içine kapanıp çok üzücü ve can yakıcı sorunlar ile karşılaşacağına, kendisini zor durumda bırakmaya çalışan rakiplerinin çeşitli ayak oyunlarına başvuracaklarına ancak kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğine alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments