Rüyada kucakta uyuyan kedi görmek

Rüyada kucakta uyuyan kedi görmek bir işe soyunacağına, bir sebeple ailesi içinde tartışmaların yaşanacağına, iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına, hayırlı ve iyi kalpli kişilerle tanışacağına, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına ve yardım isteyen bir kişiye yardım edileceğine, uzun yıllar boyunca çekeceğine, her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına ve bu durumu çok büyük ve çok yararlı bir avantaja çevireceğine, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine ve risklerle dolu olsa da yeni kapıların kişiye bugüne dek beklediği tüm fırsatları sunacağına yorulmaktadır.

Rüyada kucakta uyuyan kedi gördüyseniz:

  • Her türlü kimseyle iyi ilişkiler kurabiliyorsunuz.

Rüyada kucakta uyuyan kedi görmek bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda eş, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına ve bir işten dolayı kötü insanlar ile muhatap olmak zorunda kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kucakta uyuyan bebek görmek bazı kişiler tarafından çok kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına tabir olunur.

Rüyada kucakta kedi uyutmak bazı kişiler ile kurulacak çeşitli iş birliktelikleri ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına, bu sayede kısa zaman içinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, sorunlarının günden güne artacağına, sevdiği bazı kişilerden büyük ihanet göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kucakta uyuyan erkek bebek görmek gamsız bir hayat süreceğine, büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına işarettir.

Rüyada uyuyan siyah kedi görmek uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere çok kısa sürede kavuşacağına, maddi zorluklara rağmen yine de hak yolundan ayrılmadan, şükrederek yaşayacağına alamet eder.

Rüyada evde uyuyan kedi görmek eşinden yana huzurlu olacağına, hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, iyi şeyler yaşayacağına, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine işarettir.

Rüyada uyuyan beyaz kedi görmek yardım ettiği bir kişi tarafından çok büyük bir zarara düşürüleceğine, çok kazançlı ve güzel işlere gireceğine rivayet eder.

Rüyada kucakta kedi görmek kendisini kalıcı mutluluğa, başarıya ve kazanca götürecek fırsatlar yakalamak için uğraşacağına, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments