Rüyada küçük hortum görmek

Rüyada küçük hortum görmek çok uzun bir süre boyunca akrabalarla arasına mesafe koyacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekileceğine, hayatının kolay ve güzel geçeceğine, işlerinin hemen hallolacağına, ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına, sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, dertlerin biteceğine, şansızlığın kırılacağına, yeni arkadaşlıklar kurulacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine, bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına ve sıkıntıların başgöstereceğine, üzüntü veren olayların düzeltileceğine, kişinin büyük fabrikalarda beyaz gömlekliler arasında olacağına veya aldığı iyi eğitimi doğru firmalarda değerlendirme şansı bularak hayal ettiği kariyer için her türlü iyi şartı ele geçireceğine inanılır.

Rüyada küçük hortum gördüyseniz:

  • Davetler alabilir, yeni kişilerle tanışabilir, belli aktivitelere katılabilirsiniz.

Rüyada küçük hortum görmek yakında başlayacak aşk macerasına, ne zaman başı sıkışsa pervane gibi çevresinde dönen insanlar olacağına işaret etmektedir.

Rüyada denizde küçük hortum görmek böylece rüyayı gören kişinin, sorunlarından kurtulacağına, yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, büyük zorluklar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada küçük hortum çıktığını görmek rüya sahibinin de gerek eğitim hayatı için gerekse de iş hayatı için kendisine çok büyük yardımlarda bulunacağına, ağız tadının yerine geleceğine yorulur.

Rüyada hortum ihya hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine, iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, farklı iş kollarına ulaşacağına işaret eder.

Rüyada hortum uzatmak çok zor zamanlar geçirileceğine sorunların ve sıkıntıların günden güne artacağına, herşeyin daha fazlasına kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada hortum taşımak onu hayallerine kavuşturacağına, başına bazı musibetlerin geleceğine, sevdikleriyle arasının açılacağına alamet eder.

Rüyada hortum kesmek gelecekte kişinin insanlığa faydalı işlerde çalışacağına, çok zor durumlara düşeceğine ve iş hayatı ile ilgili çok sıkıntılı bir dönem yaşayacağına inanılır.

Rüyada hortum su görmek geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına, insanlık ve kulluk vazifesini daha çok yerine getireceğine, dünya hayatından çok ahiret yaşamı için savaşacağına alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.