Rüyada küçük kapıdan girmek

Rüyada küçük kapıdan girmek yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına, arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine, anne baba hayır dualarının alınacağına, rüya sahibinin içine kapanacağına, sorunların ve sıkıntıların son bulacağına, olumlu gelişmeler yaşayacağına, hiç bilmediği bir işe gireceğine, sevilen bazı kişilerle ters düşüleceğine, stres ve yaşanacak sinir harbi yüzünden hasta olunacağına, hayırlı bir yola girileceğine inanılır.

Rüyada küçük kapıdan girmek gördüyseniz:

  • Belli girişimleriniz, bazı anlaşmalar veya belli başlı fikirleriniz konusunda şüpheci olmanın faydasını görebilirsiniz.

Rüyada küçük kapıdan girmek eşinin de kendisi gibi İslami kurallara uymaya çalışan, ağzından allah ismini düşürmeyen, her işine duayla başlayan biri olduğuna, aile büyüklerine saygı göstereceği gibi, kişiye iş alanında da her zaman destek vereceğine, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine inanılır.

Rüyada dar ve küçük kapıdan geçmek işlerinde atacağı adımlar sayesinde şansının döneceğine, ancak bu kararın ardından bazı sorunlar yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada dar küçük kapıdan geçmek fakirlik yaşayacağına, ayrılık yaşanacağına yorulur.

Rüyada küçük bir kapıdan geçmek kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine, insanların karşısında saygıyla eğileceği ve onların sevgisine nail olacağı kadar büyük ve güzel işler yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada küçük kapıdan geçmek hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, ancak sevdiği bir iki kişi dışında kimsenin yardımcı olmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada küçük dar kapıdan geçmek yakında hedefine ulaşacağına, mevki veya kariyer için sürekli çalışmak yerine, kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına delalet etmektedir.

Rüyada cam kapıdan geçmek sorunlarının iş konusunda büyük deneyimlere sahip bir kimseden alacağı yardım sayesinde çözüleceğine, başarılarının katlanacağına işaret eder.

Rüyada bir kapıdan girmek hasretin biteceğine, sağlık sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.