Rüyada kulak deliğinin açılması

Rüyada kulak deliğinin açılması koltuğunun yükseleceğine, ticaretinin büyüyeceğine, hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına, atılan adımlar sayesinde hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, maddi anlamda zarar edeceğine, iş kaybı yaşayacağına, bazı tartışmaların ortasında kalacağına, dünyasının iyileşmesine, onlardan taraf hayır göreceğine ve afiyette olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kulak deliğinin açılması gördüyseniz:

  • Kırıcı konuşmalara açıksınız.

Rüyada kulak deliğinin açılması şansın yaver gideceğine ve sevinçli haberler alınacağına, eş, dost ya da akrabalardan alınan desteklerin heba olacağına işaret eder.

Rüyada kulak deliğinin kapanması rüya sahibinin işlerinin açılacağına, hedeflerinin gerçekleşeceğine, çok güzel bir mevkiye geleceğine rivayet eder.

Rüyada kulak deliğinin büyümesi maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine delalettir.

Rüyada kulak deliğinin yara olması eşlerinin kapanacağına, bir anda zenginlikten fakirliğe düşeceğine, çok büyük başarı kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada kulak deliğinin iltihaplanması arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, alım gücünün artmasına yorulur.

Rüyada kulak deliğinin yırtıldığını görmek çocukları olması halinde de ideal bir ebeveyn olarak parmakla gösterileceğine, bir sponsor bulunması ile çok istenen  bir projenin hayata geçirileceğine, zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kulak deliğinin yırtılması çok büyük çaba göstererek de olsa bu durumun uzun bir zaman içinde düzeltileceğine, böylece aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına alamet eder.

Rüyada kulak deliğinin kanaması bir sebeple çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığına, yakın bir zaman içinde çok büyük problemler ile boğuşmak zorunda kalacağına, aksilikler yüzünden kısa sürede büyük kazanç getirecek bir işin elden kaçacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments