Rüyada kulak kapanması

Rüyada kulak kapanması yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine ve takdir edilen bir iş sahibi olacağına, çözüm yolları bulamayacağına, hayırlı ve çok güzel olaylar yaşayacağına, rahat edeceği bir döneme gireceğine, hayatının daha kolay olacağına ve rüya sahibinin eğlenceye daha fazla zaman ayırabileceğine, rüya sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine ve onlardan razı geleceğine, iş hayatında değişiklik yapacağına, geçim kaygısı duymayacağına, çalışmadan da sabit bir gelire sahip olma şansın elde edeceğine, parasal durumun düzeltileceğine rivayet eder.

Rüyada kulak kapanması gördüyseniz:

  • Eski bir arkadaşınız, geçmişin hatırını hiçe sayarak sizi kötü şekilde kırabilir.

Rüyada kulak çubuğu ile kulak temizlemek sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, dertlerinin yakın bir zamanda biteceğine, sorunlarından kurtulup sevince kavuşacağına işarettir.

Rüyada kulak çöpü ile kulak temizlemek kararmış düşüncelerinin aydınlanacağına, herkesin hayır duasını almaya nail olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kulak sevilen ve iş hayatında sözüne güvenilen bir kişi olunacağına, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına ve eline sayısız fırsat geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada şiş kulak görmek gelecek olumsuz bir habere veya işlerin ters gitmesine, borçların artacağına, kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine, onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına işaret etmektedir.

Rüyada kulak dikmek mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına, kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine delalettir.

Rüyada kulak kesilmesi ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına, sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, dertlerin biteceğine, dinamik olacağına delalet eder.

Rüyada kulak yıkamak mesleki anlamda geriye düşüleceğine, başarılar elde edileceğine, iyi haberler alınacağına rivayet eder.

Rüyada kulak çıkması sevimsiz bir tartışmanın ortasında kalınacağına, rahat bir hayata sahip olacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments