Rüyada kullanıcı

Rüyada kullanıcı elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve adını duyuracağına, tahsilli, diplomalı kimse olacağına, makam ve rütbe edineceğine, sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, çok büyük başarılara kavuşacağına, kazancının ve zenginliğinin artacağına, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına, sonunda tahmin edilenden daha büyük bir sıkıntıyla yüz yüze gelineceğine, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, emeklerinin karşılığını bulacağına işaret eder.

Rüyada kullanıcı gördüyseniz:

  • Belli bir konuya kendini adamış bazı kişiler olsa bile, siz elinizden gelenin en iyisini ortaya koyarak kendi planlarınızı yapıp hızla ilerlemelisiniz.

Rüyada kullanıcı büyük projeler ortaya koyan kimse olacağına, maddi kayıpların olacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments