Rüyada kum üzerinde uyumak

Rüyada kum üzerinde uyumak kendisini toparlamak için uzun bir süre boyunca tedavi göreceğine, sevdiği kişilerden alacağı destekler ve kendisini moral olarak çok iyi bir durumda tutması sayesinde toparlanacağına, uzun bir süre bu hastalıkla savaşacağına, iyi ruh halinin bozulacağına, mallarının da hayırlı olacağına, dedikoduların hat safhaya ulaşacağına, elde bulunan imkânların çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, geçiminin ve gelirinin sürekli olmayacağına, çok büyük üzüntüler duyacağına tabir olunur.

Rüyada kum üzerinde uyumak gördüyseniz:

  • Gerekli ataklığı gösterebilirseniz dar boğazları kolaylıkla geçersiniz.

Rüyada göl üzerinde yürümek kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine ve uzun süre toparlanılamayacağına, dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına delalettir.

Rüyada su üzerinde ev görmek uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile boğuşacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada üzerinde saç görmek art niyetli kimselerin oyununa geleceğine, onlar tarafından aklının çelinmeye çalışılacağına, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada dağ üzerinde olmak sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine delalet eder.

Rüyada üzerinde dua taşımak çok pişmanlık duyacağına, büyük sorunlar yaşamadan, hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine yorulur.

Rüyada üzerinde un görmek iş hayatında bunca ilerlemeden sonra gönül işlerine kalbinin kapılarını açacağına, aksiliklerin aşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada cam üzerinde yürümek içinin kıpır kıpır olacağına, mutluluk ve heyecandan da yerinde duramaz hale geleceğine, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kar üzerinde yatmak yaşamı boyunca bu ilkeden ödün vermeyeceğine, ekmeğine haram sürmeyeceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, elinde bulunan imkânların boşa çıkacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.