Rüyada kuran bilmeyenin kuran okuması

Rüyada kuran bilmeyenin kuran okuması büyük sıkıntılar ve üzüntüler yaşanacağına, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden kötü bir haber geleceğine, sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, insanlar arasında çok ses getirileceğine ve uzun zamandan beri çok sık rastlanmamış olan bazı fikirler ile projeler ortaya konulacağına, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve kurduğu hayallerin bir bir yıkılacağına, kısmetlerle dolu günlerin geleceğine, maddi ve manevi olarak uğranılan zararların telafi edileceğine delalet eder.

Rüyada kuran bilmeyenin kuran okuması gördüyseniz:

  • Belli bir planınızın sonunda yürümeye başladığını ya da almak istediğiniz bir randevunun ufukta belirdiğini görebilirsiniz.

Rüyada kuran okumayı bilmeyenin kuran okuması çok büyük bir projenin getireceği kazancın başka projelerin gerçekleştirilmesi için kullanılacağına, hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine rivayet eder.

Rüyada kuran bilmeyenin kuran okuması işle ilgili inzivaya çekileceğine, yeni bir şehre taşınıp yeni bir işe gireceğine rivayet eder.

Rüyada kuran okumayı bilmeyen birinin kuran okuması aşk hayatının yakın zaman içinde hareketleneceğine, geçim sorunuyla karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada kuran bilmeyen birinin kuran okuması kafasında bazı  soru işaretleri kalması sebebiyle birlikte olduğu kişiye güvensizlik duyacağına, kendisini zor geçecek bir proje uygulama sürecinin ardından yorgun hissedeceğine, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada kuran kursunda kuran okumak azı dişlerini çektirmek aile içi çözüme kavuşmayan meselelerde rahatlama yaşanacağına, karamsar olacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kuran tefsiri eş, dost ya da akrabalardan birine verilen sözlerin parasal sorunlar yaşanması yüzünden ödenemeyeceğine, sağlığının da uzun yıllar bozulmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kuran almak hayatınızdaki nankör bir kişinin varlığına ve bu kişinin sizi aldattığına, hayır getirecek yollara girileceğine yorulur.

Rüyada kuran istenmesi çok mutlu olacağına ve çok sevineceğine, sevdiği kişiler ile yola çıktığı işlerin ister istemez bir noktada kilitlenip kalacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments