Rüyada kurbanı kesmemek

Rüyada kurbanı kesmemek böylece hem kendisini birçok parçaya bölünmekten kurtaracağına, eğer hayırlı bir şey değilse sıkıntı çekeceğine, kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına, onun sayesinde paraya ve mutluluğa kavuşacağına, ailesine ve sevdiklerine kavuşmasında önayak olacağına, terfi alacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına ve uzun yıllardan beri kurduğu hayallerin yakın bir zamanda gerçekleşeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde ortadan kaldıracağına inanılır.

Rüyada kurbanı kesmemek gördüyseniz:

  • Duygusal, entelektüel veya estetik anlamda farklı maceralara açık bir yıldasınız.

Rüyada kurbanı kesmemek işlerin kısa süre içinde tepetaklak olacağına, insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kurbanı kaçırmak kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine, bazı konularda önayak olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada adak kurbanı eti görmek yeni mekânlara gireceğine, yeni yerler göreceğine, değişik insanlarla karşılaşacağına, kendisini mutsuz edeceğine delalettir.

Rüyada kestiğin kurbanı görmek geçim sıkıntısı yaşayacağına, karamsar olacağına, canının derdine düşeceğine, meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına yorulur.

Rüyada kurbanı kesemediğini görmek gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine, ömür boyu sevgi içinde, huzurlu bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada adak kurbanı kesmek büyük problemleri ortadan kaldırdıktan sonra çok rahat edeceğine, maddi sıkıntıların biteceğine, çok güzel ve huzurlu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına işaret etmektedir.

Rüyada kurbanı yanlış kesmek çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve çok kötü günler geçireceğine, kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine ve uzun süre toparlanılamayacağına inanılır.

Rüyada gelin kurbanı görmek gözyaşının kuruyacağına, kişinin hayatına bolluğun, neşenin ve mutluluğun geleceğine, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments