Rüyada kurşunlanıp ölmek

Rüyada kurşunlanıp ölmek sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, bir sebeple çok sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına ve etrafındaki insanlara karşı sinir savaşı vereceğine, bir sebeple neredeyse yıkılacağına, gittikçe çıkmaza düşeceğine ve hızlı bir şekilde düşüşe geçerek dibe vuracağına, yeni bir iş olanağı yakalamaya delalet etmektedir.

Rüyada kurşunlanıp ölmek gördüyseniz:

  • İmajınızı veya mevcut pozisyonunuzu güvenceye alacak bir değişiklik yapabilirsiniz.

Rüyada kurşunlanıp ölmek başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına, ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine, yapılan bütün işlerde kazanç sağlanacağına inanılır.

Rüyada kurşunlanıp ölmemek iş hayatında iniş yaşanacağına, çok uzun zamandan beri sonuç beklenen bir yerden en kısa zamanda hayırlı ve olumlu haber alınacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments