Rüyada kürtaj olamamak

Rüyada kürtaj olamamak çok büyük bir güven ve huzur içinde yaşanacağına, belalı insanlara denk geleceğine, yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine ve işlerinin çok iyi gittiği dönemlerde bile büyük bir endişe duyacağına, sorunlu olaylarla karşılaşacağına, sıkıntıların ve sorunların daha da artacağına, maddi açıdan büyük sıkıntılar çekilecek bir döneme girileceğine, hayatı boyunca kısmetinin açık olacağına, yüzünün de güleceğine, bazı sorunlar yaşanmasına rağmen istenen her şeye sahip olunacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun aşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kürtaj olamamak gördüyseniz:

  • Bir ilişkinizdeki değişikliğin bedelleri olabilir.

Rüyada kürtaj takdir toplayacağına, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine, duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına alamet eder.

Rüyada kürtaj yapmak çok büyük sorunların altından büyük bir başarı kazanarak çıkacağına, maddi olarak zayıflayacağına, geri plana düşeceğine yorulur.

Rüyada kürtaj istemek hastalıkların sona ereceğine, endişelerin yerini mutluluğun alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kürtaj olamamak borçların kapanmamakla beraber her geçen gün artacağına, eğleneceğine ve kahkahalara boğulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kürtaj olmamak sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, işlerin rayından çıkacağına, yatırımlarının kendisine kar getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kürtaj duymak yaşanan olaylardan ötürü insanlara kırılacağına, komşularla ters düşüleceğine delalettir.

Rüyada kürtaj olmayı düşünmek yeni mallara sahip olacağına, olanaklarının ve yaşam standartlarının çok daha iyi hale geleceğine, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, eline geçen fırsatların çok iyi kazançlar sağlayacağına delalet eder.

Rüyada kürtaj olmak islami istediği herşeye ulaşabileceğine, kişinin gülen yüzünün solacağına delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.