Rüyada kuru hurma dağıtmak

Rüyada kuru hurma dağıtmak çok büyük başarılar kazanılacağına, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, çok mutlu bir yuva kurulacağına, mali krize gireceğine, parasız, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, çok kazançlı bir işe sahip olunacağına, kötü kişilerden uzak durulacağına ve uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, kötü, fesat, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden de korunacağına, tartışmaların sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada kuru hurma dağıtmak gördüyseniz:

  • Doğru bilgilendirilmeniz durumunda kazanan taraf olabilirsiniz.

Rüyada kuru hurma dağıtmak kirli işlere bulaşacağına, şifa edineceğine tabir olunur.

Rüyada kuru hurma satın almak eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, kişinin tüm problemlerinin çözüme kavuşmasına delalet etmektedir.

Rüyada kuru hurma yemek ne demek ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine, maddi açıdan kötü bir etki yaratacak bir durumla karşılaşacağına, maddi olanaklarının da elinden kayıp gideceğine yorulur.

Rüyada kuru incir ve hurma görmek muradın gerçekleşeceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına, tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada kuru hurma görmek maddi anlamda kendisini toparlayacağına, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kuru hurma yediğini görmek eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, onun da uzun süre bu durumu halledebilmekle vakit harcayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hurma ve kuru üzüm görmek hiçbir bedduanın ve musibetin kendisine isabet etmeyeceğine, iş dünyasındaki bazı kişilerin dışlaması ile karşılaşılacağına işaret eder.

Rüyada kuru hurma ağacı görmek kazancının günden güne artacağına, sorunlarının ortadan kalkacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, çok endişeli ve çok üzüntülü durumlardan kurtulmak ve iş hayatından feraha çıkmak için çok büyük çabalar göstereceğine rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.