Rüyada kuru incir ve hurma görmek

Rüyada kuru incir ve hurma görmek yoluna çıkacak olan bir sıkıntı yüzünden üzüntü verici bir hale düşeceğine, rüya sahibinin ağız tadının da yerinde olacağına, yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına, parasal ve ruhsal sorunlar ile boğuşacağına, çok büyük ve kötü olaylar yaşayarak ve dedikodu malzemesi olarak insan içine çıkamaz durumlara geleceğine, yükümlülüklerin ve kişinin omzundaki ağırlığın da azalacağına, iyileşeceğine, ferahlayacağına, masa başı bir işe girileceğine, sevilen iki kişinin dünyaevine gireceklerine dair haber alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada kuru incir ve hurma gördüyseniz:

  • Sevgilinizin cinsel beklentilerine karşı biraz daha duyarlı olmalısınız.

Rüyada kuru incir ve hurma görmek eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına alamet eder.

Rüyada kuru incir kuru üzüm görmek saygının ve iletişimin bozulacağına, yoklukla mücadele etmekten deyim yerindeyse belinin büküleceğine delalet eder.

Rüyada incir ve hurma görmek her işi ile daha çok ses getireceğine, eşlerin birbiri ardına büyük tartışmalara gireceğine yorulur.

Rüyada incir hurma yemek hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, işlerin kısa bir süre için bile olsa büyük bir zarara uğrayacağına, duraklama yaşanacağına, aile bireyleri arasında bazı istenmeyen olaylar yaşanacağına, kısmetin kapanacağına, girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada incir görmek kuru incir yapılan çalışmaların eskisi gibi kazanç getirmeyeceğine, güzel günlerin yakında olduğuna, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı tatsızlıklar yaşanacağına yorulur.

Rüyada kuru incir ve kuru kayısı görmek işlerinin yoluna gireceğine, zenginliğinin, huzurunun ve başarılarının da kalıcı olacağına, başkalarına el açmasına ve onlara muhtaç olmasına gerek kalmayacağına işarettir.

Rüyada kuru hurma dağıtmak eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına, kişinin kazancının da beklentilerinin çok üstünde olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kuru hurma satın almak kar elde edileceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.