Rüyada küs olduğun biriyle öpüşmek

Rüyada küs olduğun biriyle öpüşmek alınan kararların bir türlü istenen şekilde uygulanamayacağına ve azalan kazancın sonunda tamamen biteceğine, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, elini eteğini hayattan çekeceğine, sorunların zaman içinde daha da büyüyeceğine, geçim sıkıntısına katlanmak zorunda kalacağına, çalışmalarının meyvelerini rahata kavuşarak toplayacağına, toplumun önde gelen kişileri arasına gireceğine, sevinçli haberler alınacağına, gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, ele geçen kazancın allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına, yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine yorulur.

Rüyada küs olduğun biriyle öpüşmek gördüyseniz:

  • Bazı işler, planlar veya konularda yavaşlama görülebilir.

Rüyada küs olduğun biriyle sarılmak çok üzüldüğü ve sıkıntıya düştüğü durumların son bulacağına, değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına ve onlara sahip olmayı aklından dahi geçirmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada küs olduğun biriyle oynamak iş hayatında ya da sosyal hayat içinde yaşanan düşmanlıkların biteceğine, kendi işinin sahibi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada küs olduğun biriyle sarılıp sıkıntıların içinden rahat bir nefes alınacağına, bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine, çok zor bir duruma düşeceği bir olayla karşılaşacağına, çevresindeki bazı insanlardan büyük bir ihanet göreceğine delalettir.

Rüyada küs olduğun biriyle helalleşmek rahat nefes alınacağına, zorlukların biteceğine, daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine alamet eder.

Rüyada küs olduğun biriyle öpüşmek edilen duaların ve yapılan yardımların allah katında karşılığını bulacağına, kendine olan güvenini yitireceğine, ticaret hayatında cesaretini kaybedeceğine, başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine bu durumun da hayatının alt üst olmasına neden olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada küs olduğun biriyle çalışmak bunalıma gireceğine, yakın zaman içinde çıkan anlaşmazlıkların çözüme kavuşacağına inanılır.

Rüyada küs olduğun biriyle gezmek kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, alınacak destekler sayesinde sorunların çözüleceğine ve ele geçen fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine, aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada küs olduğun biriyle küs kalmak çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına, geçim derdinin kalmayacağına ve uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments