Rüyada küs olduğun eşiyle ilişkiye girmek

Rüyada küs olduğun eşiyle ilişkiye girmek aksiliklerin baş göstereceğine, kinin ve nefretin de ortadan kalkacağına, daha sık bir araya geleceğine, isteklerinde herhangi bir engelle ya da problemle karşılaşmadan gönlünce başarılar elde edeceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler duyacağına, ancak bu hatadan kurtulup doğru bir hamle yaparak çok daha rahat edeceği bir proje gerçekleştireceğine, isteklerini ve arzularını kolayca elde edeceğine, rüyayı gören kişinin rahatının ve huzurunun yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada küs olduğun eşiyle ilişkiye girmek gördüyseniz:

  • Beklenmedik kaynaklar kanalıyla maddi fırsatlar ya da kazanımlar söz konusu olabilir.

Rüyada küs olduğun eşiyle ilişkiye girmek elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine, sıkıntıların sona ereceğine ve kazancın katbekat arttırılacağına yorulur.

Rüyada boşanmak üzere olduğun eşiyle ilişkiye girmek sorunlarını halletmeyi bileceğine, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, tek başına bir hayat sürmeye başlayacağına, ancak yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, bu durumdan ötürü çok sevineceğine alamet eder.

Rüyada eşiyle ilişkiye girdigini görmek sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve kurduğu hayallerin bir bir yıkılacağına alamet eder.

Rüyada eşiyle ilişkiye gireceğini görmek rakipleri ile daha kolay rakip eder olacağına ve kısa süre sonra da onları tamamen geçeceğine, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada küs olan eşiyle ilişkiye girmek rüyayı gören kişinin, ferahlığa çıkacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine, büyük bir karar alarak, geleceği için isabetli bir şey yapmış olacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş eşiyle ilişkiye girmek kısmetinin kendinden yana olacağına, yüzünün güleceğine, ayağa kalkacağına tabir olunur.

Rüyada hamileyken eşiyle ilişkiye girmek ahlakını ve iyi niyetini bozmadan hareket edeceğine ve yaşamsal ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayarak rahatça yaşayacağına, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine tabir olunur.

Rüyada eşiyle ilişkiye girmek boy abdesti gerektirir mi işlerinde çok başarılı olacağına, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments