Rüyada kuş pisliği yemek

Rüyada kuş pisliği yemek sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına, duymadığı sözleri duyacağına, toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine ve kırgınlıkların unutulacağına, herkese parmak ısırtacak kadar iyi bir hayat sahip olunacağına, ticarette şansının düşeceğine, sosyal hayat içinde sevilen bir kişi olunacağına, çok büyük ve hayırlı işlerde çok büyük sevaplar kazanacağına rivayet eder.

Rüyada kuş pisliği yemek gördüyseniz:

  • Yalnız verdiğiniz kararlardan sizi döndürmek için yapılacak baskılara kulak asmamalısınız.

Rüyada at pisliği allah’ın da yardımıyla aşk ve iş hayatınızda şansınızın açılacağına, hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ev pisliği görmek eline geçen paranın bereketinin de daim olacağına, bulunmak istediği noktaya ulaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada hayvan pisliği karlı çıkacağına, yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kuş pisliği görmek üzüleceğine, umduğunu bulamayacağına, hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine hem de ailesini mutlu edeceğine, üzüntü duyduğu konuları kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına alamet etmektedir.

Rüyada kuş pisliği ne demek gelirinin sürekli olacağına, rüyada görülen kişi tanınıyorsa onun kederine ortak olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada koyun pisliği neşesini ve ağız tadını yitireceğine, mutsuz olacağına, hem kendisinin hem ailesinin maddi durumunun düzeleceğine, kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kuş pisliği yemek ele geçen parayla kendine ticarethane açacağına, mutlu, huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine tabir olunur.

Rüyada böcek pisliği kişinin hayırsız işlere ve kötü kişilere denk geleceğine, maddi kayba uğrayacağına, hayatın alınacak haberler üzerine düzene gireceğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
semih

Bir kaç gece önce gördüğü bir rüya. Rüyamda evimin yatak odasında dikilirken döşemeye dikkat ettim. Normalde odada halı var fakat rüyamda halı yoktu. Odanın marley döşemesi üzerinde bir dikdörtgen in köşe noktaları gibi döşemeni üzerinde dört noktada kuş pislikleri vardı. Yeşil kuş pislikleri ve azda değildi. Her noktada en az iki avuç kadar yeşil kuş pisliği vardı. Sadece dört nokta olarak vardı. başka yerde yoktu. Penceremin önüne bıraktığım yemleri yiyen kumru kuşları pislemiştir diye düşündü