Rüyada kuşa kafes almak

Rüyada kuşa kafes almak iş ile ilgili tecrübeli kişi ya da kişiler ile oturup fikir alışverişinde bulunacağına, iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına, vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine, araba ya da tarla gibi bir yatırım yapacağına, onlarla arkadaş olup daha sonra ömür boyu sürecek sıkı dostluklar kuracağına, sorunların çalışmaları baltalamayacağına, mutlu olacağı mesajlar geleceğine, kökten çözüm bulamaması halinde huzurunun sürekli bozulacağına alamet eder.

Rüyada kuşa kafes almak gördüyseniz:

  • Diğerleri sağduyudan uzak tavırlarıyla size ters hareketler içinde olabilirler.

Rüyada kuşa kafes almak bunun da hayatı için büyük neşe kaynağı olacağına, kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kafes almak ortaklık yaptığı birisinden ihanet göreceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının son bulmasına vesile olacak çarelerin karşısına çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada altın kafes büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına, maddi ve manevi olarak büyük ferahlık yaşanacağına işarettir.

Rüyada kuş dolu kafes görmek inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine yorulmaktadır.

Rüyada siyah kafes görmek aldığı haber yüzünden çok kötü günler geçireceğine, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine inanılır.

Rüyada kafes görmek diyanet iş hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine, yardıma muhtaç bir kişiye yardım edileceğine işarettir.

Rüyada kafes içinde böcek görmek zaman zaman kötü giden hayatının renkleneceğine, kişinin tüm endişelerinin, korkularının ve kuruntularının biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada kafes muhabbet kuşu görmek bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine, karamsarlığından ve umutsuzluğundan da arınacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.