Rüyada kuşların göç etmesi

Rüyada kuşların göç etmesi moralsizlik dışında hayata karşı isteksiz olunacağına, ancak daha sonra ihanet eden bu kişi ile çok iyi bir dostluk ilişkisi kurulacağına, yakın bir akrabayla sevilen bir hobi üzerinden giderek bir iş kurulacağına, gönül kapılarını açacağına, anne baba dualarının alınacağına, hedeflerini tutturacağına, kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına yorulur.

Rüyada kuşların göç etmesi gördüyseniz:

  • Ne kadar çok gayret gösterirseniz, o kadar üretken olabilirsiniz.

Rüyada kuşların çalınması kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine, başarısız, mutsuz, hasta ve üzgün olacağına, zor ve kötü günler geçireceğine rivayet eder.

Rüyada kuşların ötmesi çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalınacağına, aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına ve sorunların her gün biraz daha derinleşeceğine, endişe ettiği konularda olumlu ya da olumsuz bir adım atacağına delalet etmektedir.

Rüyada kuşların göç etmesi yakında işlerinin aksayacağına, kendisine hayırlı kapıların açılacağına inanılır.

Rüyada kuşların saldirisi kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına, ancak daha sonra yakın bir arkadaştan alınacak destek sayesinde zorlukların aşılacağına, dertlerin, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kuşların sıçması gereksiz yere kendisini üzecek ve manevi olarak zarar getirecek bir yola gireceğine, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada kuşların uçması hayatın mutluluk içinde geçeceğine, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada kuşların kaçması bağlılıkların zayıflayacağına ve rüya sahibinin kendi hayatının kontrolünü alabilmek için yoğun mücadeleler içine gireceğine, sağlığının bozulmayacağına, aile bireyleri ile uyumunun süreceğine işaret eder.

Rüyada kuşların yüzmesi iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine bu sayede de iş üstüne iş teklifi alacağına, çok güzel ve mutluluk verici bu adım ile sevgi dolu ve çok büyük bir huzura ereceği bir yuvaya sahip olacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments