Rüyada kuşun elden yem yemesi

Rüyada kuşun elden yem yemesi sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına, kendisini bir sorunlar yumağı içinde bulabileceğine, bir sebeple uzunca bir süre sorunlu zamanlar geçirileceğine, yenileneceğine ve can bulacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, çok büyük sıkıtılar yaşanacağına, kendi işini kuracağına, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, içine düştüğü yokluktan ve sıkıntıdan kurtulacağına yorulur.

Rüyada kuşun elden yem yemesi gördüyseniz:

  • Belli konuların net bir şekilde anlaşılmasını ya da belli anlaşmalarda karşılıklı beklentilerin açıkça kavranmasını sağlamanız gerekiyor.

Rüyada kuşun elden yem yemesi sahip olunan enerjinin bir ya da birden fazla işe koşturmaktan ötürü tükeneceğine, başarının düşeceğine, kazancın yetmez olacağına yorulur.

Rüyada kuşun elden kaçması malının ve parasının da hiç olmasına neden olacağına, kişinin bereketli bir döneme girerek, refah içinde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada elden cam çıkarmak aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine işaret etmektedir.

Rüyada sağ elden bıçaklanmak sıkıntı ve sorunlarından en kısa zamanda kurtulacağına, çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına ve uzun zamandan beri görmediği arkadaşları ile bir düğün ya da doğumgünü gibi bir sebepten ötürü bir araya geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada elden su içmek almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, özellikle şehir dışında eğitimlere gideceğine delalet eder.

Rüyada sol elden yaralanmak çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına, büyük borçlar alınacağına, ancak bu borçların ödemelerinin gecikeceğine işaret eder.

Rüyada sol elden kan akması dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, sıkıntıların, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına delalettir.

Rüyada elden kan gelmesi masa başı bir işe gireceğine, iki tarafın da çok sevineceğine ve çok mutlu olacağına delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments