Rüyada kuşun üstüne saldırması

Rüyada kuşun üstüne saldırması iş hayatı içinde istenmeyen sorunlar yaşanacağına, yaşanan hastalıkların sona ereceğine, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına, strese gireceğine, elinin dönmez, ihtiyaçlarının da karşılanmaz olacağına, külfetinin ve yükünün artacağına, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine, konu komşudan, akrabadan, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine, olumlu şekilde ilerlemeyeceğine, bilmek istediklerini öğreneceğine yorulur.

Rüyada kuşun üstüne saldırması gördüyseniz:

  • Kaçınılmaz şeyleri sadece erteleyebilirsiniz, ortadan kaldıramazsınız.

Rüyada kuşun üstüne saldırması yanlış adımlar atacağına, hesapsız planları uygulayacağına bu yüzden de emeklerine yazık edeceğine, maddi yükünün artacağına, borçlarının kapanacağına, ekmeğinin çoğalacağına ve bu sayede kafasının rahat edeceğine rivayet eder.

Rüyada kuşun üstüne binip uçmak çok güzel ve yüksek kazançlı işlere imza atacağına, eş, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz kuşun üstüne konması çok mutlu olunacağına ve yapılmış olan yatırımların büyük kazanç getireceğine, sadece kendisini düşüneceğine alamet etmektedir.

Rüyada kuşun üstüne konduğunu görmek geçiminin zor hale geleceğine, hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına ve huzurlu günler geçirileceğine işarettir.

Rüyada kuşun üstüne binmek kardeşlerle yaşanacak bir tartışma yüzünden üzüntü duyulacağına, neşeleneceğine, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına işaret etmektedir.

Rüyada kuşun üstüne sıçması hem yaşama olan inancına kavuşacağına, hayatıyla ilgili kararlar almadan önce muhakkak ailesine danışacağına alamet etmektedir.

Rüyada kuşun üstüne konması rüya sahibinin hayatının bir daha asla önceki gibi olmayacağına, yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine, ancak biraz sabırlı olunması ve daha dikkatli davranılması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, rahat bir nefes alınacağına rivayet eder.

Rüyada kuşun üstüne oturmak aşama göstermeyeceğine ve iyi şekilde sonuçlanmayacağına, risk almaktan özenle kaçınacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments