Rüyada kuşun yüzüne konması

Rüyada kuşun yüzüne konması karşısına çıkacak sorunları, zorlukları ve dertleri de allah’ın yardımı ile aşmayı bileceğine, herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine, ortaya bazı küçük sorunların çıkacağına, maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine, aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, hevesinin kursağında kalacağına, başarısının düşeceğine, rüya sahibinin hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, yakın bir akrabadan miras kalacak olan bir işin başına geçileceğine alamet eder.

Rüyada kuşun yüzüne konması gördüyseniz:

  • Daha uzlaşmacı olmaya çalışmanız gerekebilir.

Rüyada kuşun yüzüne konması çok mutlu olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine, kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine, hak yolundan ayrılmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kuşun yüzüne pislemesi uykusunda ne kadar bel ağrısı çekerse o kadar rahatlayacağına, ardı ardına sıkıntıların baş göstereceğine, tartışmalı bir işe girileceğine, kazancın gittikçe azalacağına yorulur.

Rüyada kuşun yüzüne sıçması gelirinin artacağına, rızkının da genişleyeceğine, hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine alamet eder.

Rüyada kuşun yüzüne çarpması rüya sahibinin yeni ve güzel olan hayır ve bereket kapılarının önünde açılacağına, uzun süreden beri ödenemeyen borçlarını ödeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yüzüne su atmak rahat ettiği bir dönemde başına gelecek bazı kötü olaylardan ötürü canını sıkan durumlar ile karşılaşacağına, kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine ve onların ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına yorulur.

Rüyada yüzüne un bulaşması üzerine düşen bazı çalışmaları yakın zamanda gerçekleştireceğine, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına, iş dünyası içerisinde çok büyük prestij kazanacağına inanılır.

Rüyada yüzüne tükürülmesi zenginlik içinde bir yaşam sürüleceğine, planlı ve programlı hareket etmesi sayesinde başarılarının artacağına delalettir.

Rüyada yüzüne kum atılması yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, işlerin yoluna gideceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments